Dnes naposledy mohou milovníci Jadranu zavítat na pražský veletrh Holiday World a zhlédnout prezentaci Chorvatského turistického sdružení i jednotlivých cestovních kanceláří. Nabídka uspokojí náročné návštěvníky zvyklé na pohodlí, ale vyznavače dovolené za rozumnou cenu.

Hlavním tahákem je samozřejmě chorvatský stánek, v němž se letos představují také jednotlivé župy, konkrétně Dubrovnicko-neretvanská, Splitsko-dalmatská a Šibenicko-kninská. Na příchozí tak čeká bohatá nabídka informačních materiálů o velkých městech na jaderském pobřeží včetně Zadaru, Splitu a Dubrovníku, o Makarské riviéře i o nádherných koutech na Pelješaci a sousední Korčule.

V sousedství velké prezentace Chorvatského turistického sdružení se prezentuje národní park Krka, takže milovníci přírodních krás mají možnost vybrat z velké nabídky informačních materiálů a map.

Stánek Chorvatska na veletrhu Holiday World

Prezentace Chorvatského turistického sdružení na veletrhu Holiday World 2016
Většina vystavovatelů už má podíl materálů přímo v češtině, takže pokud nerozumíte anglicky nebo si chcete být jistí, že všemu správně rozumíte, určitě si vyberete.

Komu se zalíbil nový slogan Chorvatsko plné života, toho potěší nový informační materiál právě z této řady přinášející na více než stovce stran řadu kvalitních fotografií a české texty věnované jednotlivých tématům a zajímavým místům. V příštích týdnech z něj budeme čerpat a některé zajímavosti vám představíme.

Veletrh Holiday World letos hostí také nabídku dalších států na pobřeží Jadranu. Na své si tak přijdou i zájemci o dovolenou ve Slovinsku, Černé Hoře, Bosně a Hercegovině i Albánii.