vila

Učarovalo vám Chorvatsko a rádi byste sem jezdili trávit čas ve vlastním domě nebo bytě? Nebo se chcete dokonce k zemi u Jadranu přestěhovat natrvalo? Máme pro vás skvělou nabídku nemovitostí po celé zemi.

Můžeme vám nabídnout domy ve všech chorvatských regionech. Ať už chcete jen malé útočiště pro sebe a svou rodinu, místo k trvalému bydení nebo dokonce chcete velkou nemovitost, kterou budete dále pronajímat, umíme pro vás najít do nejvhodnější řešení. Realitní kancelář, kterou vám doporučíme, patří Čechovi žijícímu trvale v Chorvatsku. Dokonale zná tamní prostředí, dokáže vám dobře poradit a umí vás bez rizika provést nákupem nemovitosti.

Pokud uvažujete o pořízení nemovitosti v Chorvatsku, nechejte si od nás nezávazně zpracovat vhodnou nabídku. Rádi vám ji nejen zašleme, ale nabízíme i konzultaci po telefonu a e-mailu.

Můžete nás snadno kontaktovat pomocí formuláře níže, na základě vašeho dotazu pro vás vypracujeme první návrh možných nemovitostí, které se mohou stát vaším budoucím domovem. 

 

 

Žádám o vypracování nabídky nemovitostí v Chorvatsku

Chci koupit nemovitost k:

14 + 13 =

Z vašich dotazů nebudeme tvořit žádnou databázi, poslouží nám pouze k vypracování nabídky a kontaktu s vámi.
Kontaktní údaje samozřejmě nikomu nepředáme.