Návštěvníci veletrhu Holiday World v Praze se v příštích dnech budou moci seznámit s aktuální nabídkou jednotlivých chorvatských regionů pro nadcházející sezonu. Na akci se představí Chorvatské turistické sdružení společně s vystavovateli z Dubrovnicko-neretvanské, Splitsko-dalmatské a Šibenicko-kninské župy.

Součástí nabídky bude prezentace přírodních krás, kulturních a historických památek i pláží. Krásy Chorvatska budou na Holiday World k vidění v pravém křídle Průmyslového paláce na stánku číslo PK230.

Letošní Holiday World prezentujícící na 700 vystavovatelů proběhne na výstavišti v pražských Holešovicích od 18. do 21. února. První dva dny jsou určeny pro odborníky, na víkend se pak brány výstaviště otevřou všem zájemcům.
Chorvatsko - veletrh Holiday World

Chorvatské turistické sdružení bude mít na veletrhu svůj stánek

Akce se řadí mezi nejvýznamnější a nejprestižnější událost cestovního ruchu ve střední Evropě, a to jak pro odborníky, tak i širokou veřejnost. Souběžně proběhne také Region World prezentující české as slovenské regiony a gastronomický veletrh Top Gastro & Hotel.

K veletrhu patří workshopy, přednášky a semináře na aktuální. Během víkendu je doplní filmové přehlídky WorldFilm a Expediční kamera.

Účast na zahájení celé akce přislíbila ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová a generální ředitelka CzechTourism Monika Palatková.