Chorvatské turistické sdružení vydalo jen pár dní po skončení loňské sezóny novou turistickou příručku pro rok 2016. Už nyní si ji můžete stáhnout z našich stránek.

Nová brožura pro návštěvníky Chorvatska

Nová brožura pro návštěvníky Chorvatska

Brožura má obvyklou podobu, na kterou jsou čeští turisté jezdící k Jadranu už řadu let zvyklí. Letos ji tvoří 96 stran informací, zajímavostí, map, telefonů a důležitých adres.
Chorvatsko loni přišlo s novým sloganem Plné života, který pro letošní brožuru modifikovalo jako Plné cest. Zmiňované cesty čtenáře zavedou do historie, za památkami, do krásné přírody i za zážitky. Materiál jim poradí, jak minimalizovat riziko uvíznutí v dopravních zácpách, jak dojet k Jadranu autobusem či vlakem nebo kde se stravovat či které druhy vína stojí za pozornost.

„Přitažlivost a bohatství Chorvatska spočívá nejen ve světově proslulém kulturním a přírodním dědictví. Přispívají k nim také překrásné pláže, jedno z nejčistších moří na světě, skryté zátoky, jezera a tajemné vrcholky hor, čisté řeky a pitná voda, fantastická gastronomie a vynikající vína či pálenky,“ uvádí se úvodu brožury pro návštěvníky Chorvatska v roce 2016.

Další informace vám poskytne přímo nová brožura o Chorvatsku.